День фізичного виховання і спорту

Сьогодні в Україні відмічають день фізичного виховання і спорту. Федерація пауерліфтингу міста Києва вітає всіх причетних, бажаємо творчої наснаги та високих досягнень!

Напередодні цього дня у колонній залі КМДА відбувся урочистий захід, на якому Київський міський голова Віталій Кличко нагородив почесними грамотами та подяками кращих спортсменів Києва за підсумками минулого року! На святковому зібрані були присутні більш ніж 100 учасників II Європейських ігор, чемпіонів Європи та світу, а також інші видатні спортсмени, тренери та представники різноманітних видів спорту.

За вагомий особистий внесок у розвиток та пропагування фізичної культури і спорту в місті Києві, високу професійну майстерність, були нагороджені спортсмени та тренери федерації пауерліфтингу міста Києва:

  • Заслужений тренер України багаторазовий чемпіон та рекордсмен Європи та Світу – Віктор Налейкін!
  • Багаторазова чемпіонка та рекордсменка Всесвітніх Ігор, Європи та Світу – Лариса Соловйова!
  • Чемпіон та рекордсмен Європи та Світу – Віктор Лесковець!
  • Чемпіон та рекордсмен Европи та Світу серед юніорів – Вовк Дмитро!

Нагороди від Національного олімпійського комітету України та Київського міського голови нашим спортсменам вручали Сергій Бубка та Вадим Гутсайт!

Від імені Федерації пауерліфтингу міста Києва висловлюємо подяку за показані високі результати, відчутний вклад в розвиток, популяризацію і просування пауерліфтингу не тільки в рамках міста, а й за його межами.

А також на передодні нагородження у Віктора Лесковця народився син! Вітаємо сім`ю Віктора та бажаємо малюку міцного здоров‘я і наснаги батькам!

Давайте на цьому не зупинятися і будемо розвиватися самі і розвивати наш спорт далі! Разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *