Дитячо-юнацька спортивна школа “Спартак”

Дитячо-юнацька спортивна школа, заклад додаткової освіти молоді фізкультурно-спортивної спрямованості: покликана здійснювати навчально-тренувальну і виховну роботу з юними спортсменами, забезпечуючи початкову та базову їх підготовку для спеціалізації в певному виді спорту в нашому випадку це Пауерліфтинг.

Важливість ДЮСШ для розвитку спорту незаперечна так як на спортивно-оздоровчому етапі і етапі початкової підготовки спортсменів тренери ДЮСШ ставлять перед собою завдання – залучення максимального числа дітей і підлітків до систематичних занять спортом, які спрямовані на розвиток особистості, утвердження здорового способу життя, виховання фізичних, морально-етичних і вольових якостей. На навчально-тренувальному етапі вони ставлять перед собою завдання щодо поліпшення стану здоров’я, починаючи з фізичного розвитку, підвищення рівня фізичної підготовленості і спортивних результатів. На етапі спортивного вдосконалення і вищої спортивної майстерності спортсменів, перед ними ставиться завдання: по залученню до спеціалізованої спортивної підготовки найбільшого числа перспективних спортсменів для досягнення ними високих і сталих результатів, які дозволяють увійти до складу збірних команд міста, країни.

Хочемо привітати тренера ДЮСШ “Спартак” Кузьмука Романа Миколайовича завдяки зусиллям якого, в ДЮСШ збереглася секція з пауерліфтингу та в даний момент продовжує свою роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *