Підсумки року

Друзі! 2019 рік, який вже добігає кінця, був багатий на спортивні події і досягнення, наші спортсмени ставали переможцями міських, областнихх, всеукраїнських, європейських і світових змагань!
Департамент молоді та спорту визначив кращих в спорті за підсумками 2019 року, враховуючи успіхи на міжнародній арені, серед неолімпійських видів спорту!

З гордістю повідомляємо вам, що найкращим тренером року серед неолімпійських видів спорту визнаний заслужений майстер спорту, заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон та рекордсмен чемпіонатів Європи та Світу Налейкін Віктор Сергійович! В цьому році вихованці Віктора Сергійовича виграли два чемпіонати Європи, Чемпіонат Світу, встановили 5 світових рекордів 1 рекорд Європи, завоювали 2 срібні медалі чемпіонату світу, одну срібну медаль чемпіонату Європи і одну бронзову медаль чемпіонату Європи.

Кращою спортсменкою 2019 року стала Лариса Соловйова! Лариса Соловйова в 2019 році досягла видатних результатів та встановила новий світовий рекорд ваговій категорії до 63кг в жимі лежачи, який тепер дорівнює 184,5 кг! В черговий раз стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу у ваговій категорії до 63 кг, встановила три світові рекорди: в приседе 241,5кг , в жимі 181,5кг та в сумі триборства 645,5 кг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *